Türkçe
English
Azerbaycan
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Başarılarla Geçen 2023 Yılının Sonuna Geldi̇k
Buradasınız: Anasayfa / Blog
25 Aralık 2023, Pazartesi
Başarılarla geçen 2023 Yılının Sonuna Geldik
MailStore, 2023 IT-Awards Okuyucuların Seçimi Ödülü'nde Platin Plaket kazandı; Bu yıl da Ekim ayının sonunda çok özel bir tarih yaşadık: Insider portallarının yıllık Okuyucuların Seçimi Ödülleri dokuzuncu kez verildi. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, BigData-Insider, CloudComputing-Insider, DataCenter-Insider, Dev-Insider, IP-Insider, Security-Insider ve Storage-Insider dergilerinin okuyucuları, Cool Cooling, , Managed Cloud Hosting ve Arşivleme gibi çeşitli kategorilerde en iyi BT çözümlerine oy verdi.
Başarılarla geçen 2023 Yılının Sonuna Geldik

MailStore, 2023 Okuyucuların Seçimi Ödülü'nde Platin Plaket Kazandı

Bu yıl da Ekim ayının sonunda çok özel bir tarih yaşadık: Insider portallarının yıllık Okuyucuların Seçimi Ödülleri dokuzuncu kez verildi. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, BigData-Insider, CloudComputing-Insider, DataCenter-Insider, Dev-Insider, IP-Insider, Security-Insider ve Storage-Insider dergilerinin okuyucuları, Cool Cooling, Managed Cloud Hosting ve Arşivleme gibi çeşitli kategorilerde en iyi BT çözümlerine oy verdi.

Storage Insider Platin Award MailStoreStorage Insider Platin Plaket Ödülü MailStore 70.000'den fazla okuyucu Nisan ve Ağustos ayları arasında favori çözümleri için oy kullandı. Insider portalları daha önce aralarından seçim yapacakları büyük BT sağlayıcıları ve üreticilerinden bir seçim yapmıştı. Ön seçim sürecinde yenilikçi ruh, öncü stratejiler ve pazar sezgisi gibi kriterler göz önünde bulunduruldu, bu da önceden aday gösterilmenin küçük bir onur anlamına geldiği anlamına geliyor. Ancak bununla da kalmadı.

MailStore için Platin

Storage Insider Platin MailStore
Platin için mutlu: Norbert Neudeck ve Kristina Waldhecker

MailStore, geçen yıl olduğu gibi 2023 yılında da Storage Insider Portal tarafından "Arşivleme" kategorisinde aday gösterildi. Şenlikli ödül galası yine güzel Augsburg'da gerçekleşti. Meslektaşlarımız Satış Direktörü Norbert Neudeck ve Ürün Pazarlama Müdürü Kristina Waldhecker, MailStore'u yerinde temsil ettiler ve MailStore'un bu yıl en iyi arşivleme çözümü olarak Platin Ödül'e layık görüldüğü açıklandığında çok mutlu oldular.

Festival ödülleri galası bir kez daha güzel Augsburg'da gerçekleşti. Meslektaşlarımız Satış Direktörü Norbert Neudeck ve Ürün Pazarlama Müdürü Kristina Waldhecker, etkinlikte MailStore'u temsil ettiler ve MailStore'un bu yıl en iyi arşivleme çözümü için Platin Ödül ile onurlandırıldığını duyurduklarında çok mutlu oldular.

Zihin Okuyucular ve iPad Magic

Ödül töreni inkar edilemez bir şekilde galanın en önemli olayı olsa da, gecenin sunabileceği çok şey vardı. Mentalist ve çok satan yazar Thorsten Havener, gala katılımcılarının düşüncelerini açık bir kitap gibi okuyabildiğini şaşkın izleyicilere etkileyici bir şekilde kanıtladı. Daha sonra iPad sihirbazı Simon Pierro performans sergiledi ve numaralarıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Tüm katılımcılara teşekkürler

Bu yılki BT Ödülleri, MailStore ve ekibimiz için büyük bir başarıydı. Destekleri için bize oy veren tüm okuyucularımıza, müşterilerimize ve ortaklarımıza teşekkür eder ve Platin Ödülümüzle gurur duyarız.

Kaynak: MailStore, Okuyucuların Seçimi Ödülü'nde Platin Kazandı

Etiketler
Journal
Journaling
pst
ost
eml
microsoft
outlook
office365
microsoft365
exchange
gmail
googleworkspace
yandex
zimbra
icewarp
kerio
pop
imap
mail
posta
arşiv
archive
yedek
backup
gdpr
kvkk
MDaemon
Kerio
smtp
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın