Türkçe
English
Azerbaycan
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Çözümlerimizle ilgili güncel gelişmelere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki yazılara gözatabilirsiniz
E-posta Arşivleme Hukuk Sektörü İçin Neden Önemlidir?
E-postalar, her büyüklükteki ve segmentteki işletmeler için tartışmasız en değerli bilgi varlığı olmaya devam ediyor. Hızlı dijitalleşme ve pandeminin zorunlu kıldığı uzaktan çalışmaya geçişin ortasında, e-posta hacimleri hızla arttı
Finans Sektörü - Düzenlemeye Tabi Sektörlerde E-posta Arşivleme
Bu blogda genellikle şirketlerin ve kuruluşların e-posta trafiğini nasıl ele aldıkları üzerinde etkisi olan yerel ve uluslararası düzenlemeler hakkında makaleler yer aldı. Örneğin Avusturya'nın Federal Mali Kanunu (Bundesabgabenordnung – BAO), Ticaret Kanunu (Unternehmensgesetzbuch – UGB) ve KDV Yasası (Umsatzsteuergesetz – UStG) vardır.
Sağlık Sektörü için E-posta Arşivleme
Sağlık tesisleri, hasta verilerini güvende ve emniyette tutma konusunda katı yasalara tabidir ve buna e-posta ile gönderilen her türlü içerik dahildir. E-postalarınızı denetime dayanıklı, yasal olarak uyumlu ve kalıcı olarak kullanılabilir hale nasıl getireceğinizi öğrenin.
Microsoft, Windows Server için Acil Durum Düzeltmesi Yayınladı
Microsoft, Windows Server için Mart 2024 güvenlik güncelleştirmelerini yükledikten sonra "domain controller" ilgili bir sorunu çözmek için bir acil durum düzeltmesi yayımladı
Entegre IMAP Sunucusu Üzerinden Arşive Erişim
MailStore'un entegre IMAP sunucusuyla, IMAP özellikli herhangi bir e-posta istemcisi ile MailStore arşivine salt okunur modda erişebilirsiniz. Bu, yalnızca herhangi bir işletim sistemindeki (ör. MacOS veya Linux) birçok alternatif e-posta istemcisini kullanarak değil, aynı zamanda Android veya iOS cihazlarda çalışan e-posta uygulamaları aracılığıyla da e-posta arşivine erişmenin uygun bir yolunu sağlar. MailStore Client'ı kullanıcı makinelerine yüklemek gerekli değildir.
MailStore Web Access ile Arşive Erişim
Duyarlı Web Erişimi, arşivi herhangi bir cihazdaki mevcut herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden erişilebilir hale getirir. Bu şekilde, arşivlenmiş mesajlara göz atma ve görüntüleme gibi önemli işlevler, ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan kullanılabilir hale getirilebilir.
MailStore Client yazılımı ile Arşive Erişim
MailStore Client uygulamasını manuel olarak yüklemeye alternatif olarak, Active Directories Group Policy özelliği aracılığıyla istemci bilgisayara da dağıtabilirsiniz.
MailStore Server Hizmeti Yapılandırması
MailStore Server Hizmeti Yapılandırması ile, bir MailStore Sunucu kurulumunun düşük seviyeli özelliklerini yapılandırabilir ve MailStore Server hizmetini kontrol edebilirsiniz. MailStore Server hizmetinin mevcut durumu pencerenin alt kısmında gösterilir.
E-posta arşivini evden çalışan personelin kullanımına sunma
Çoğunuz gibi biz de MailStore'da Covid-19 durumu nedeniyle yeni çalışma koşullarına uyum sağlamak zorunda kalıyoruz. Güvenlik nedenleriyle, birçok şirket şu anda personelin evden uzaktan çalışmasına izin veriyor. Birincisi, şu anda evdeki geçici çalışma alanımdan çalışıyorum. Ancak şirket tesislerinde olduğum kadar üretken olmak için kaynaklarıma tam ve eşit erişime sahip olmam gerekiyor. Bu, takvimleri ve klasörleri, çeşitli araçları ve iletişim hizmetlerini, telefon işlevlerini ve tabii ki posta kutularımı ve MailStore e-posta arşivini yönetmeyi içerir. Bu blog yazısında, bir yönetici olarak, iş arkadaşlarınızın evden çalışırken arşivlenmiş e-postalara erişebilmesi için MailStore Server'ı nasıl yapılandırabileceğinizi açıklayacağım.
Google Workspace, Google Apps Vault ile E-posta Arşivleme - İyi Bir Fikir mi?
Ekim 2020'ye kadar Google G-Suite olarak bilinen Google Workspace, dijital iş birliğini birçok farklı şekilde kolaylaştıran bir iletişim ve ortak çalışma ortamıdır. Ancak çoğu senaryoda, Google Apps Kasası (Workspace'in yerel veri yönetimi aracı) profesyonel bir e-posta arşivleme sisteminin uygunluk gereksinimlerini karşılayamaz. Bu nedenle, şirketinizin Google Workspace ile birlikte bir üçüncü taraf arşivleme çözümü kullanması mantıklı olabilir.
Tüm e-postalarınızı her zaman elinizin altında bulundurun!
Şu senaryoyu hayal edin: Bir toplantıda oturuyorsunuz ve iş ortaklarınızdan birinin size uzun zaman önce e-postayla gönderdiği bazı önemli bilgilere ihtiyacınız var. Akıllı telefonunuzu kullanarak söz konusu e-postayı bulmaya çalışıyorsunuz, ancak bulamıyorsunuz. Bu senaryo size tanıdık geliyorsa, kesinlikle okumaya devam etmelisiniz!
Bulut Hizmetleri ve Modern Kimlik Doğrulama için Geliştirilmiş Destek
Diğer birçok şirket gibi, MailStore ekibi de 2020 yılının ilk yarısında birkaç hafta evden çalışarak bu süreçte arşivleme çözümlerimizi özenle geliştirdi. Ekibin başarısı, şimdi size sunmak istediğimiz MailStore Sürüm 13'ün bugünkü sürümüyle vurgulanıyor.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın