Türkçe
English
Azerbaycan
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Xcapi̇ - Voi̇ceover Ip (Voıp) & Faxover Ip (Foıp)
Buradasınız: Anasayfa / Çözümleri̇mi̇z
XCapi - VoiceOver IP (VoIP) & FaxOver IP (FoIP)
XCapi - VoiceOver IP (VoIP) & FaxOver IP (FoIP)

Voice over IP ile daha etkili iletişim

IP üzerinden Ses (VoIP) aracılığıyla Birleşik İletişim (UC), bilgi çağında kurumsal iletişimi daha hızlı, odaklanmış, net bir şekilde yapılandırılmış ve dolayısıyla daha uygun maliyetli hale getirmek için muhtemelen en büyük potansiyeli sunar.

XCAPI, mevcut CAPI 2.0 uyumlu uygulamanızı IP üzerinden Ses aracılığıyla Birleşik Mesajlaşma (UMS), Otomatik Çağrı Dağıtımı (ACD) veya Etkileşimli Sesli Yanıt (IVR) için kullanmanıza olanak tanır. Bu, telefon ve faks işlevlerinizi modem veya ISDN kartları gibi geleneksel donanımlar olmadan kullanmanızı sağlar.

Hemen Deneyin

30 günlük deneme sürümünü bugün ücretsiz olarak indirin.

 

 

Laurence Buchanan, Genel Müdür

Küresel bir pazarda iş yapmak, dünyanın diğer tarafında giderek daha fazla ortaklık gerektiriyor. 2015 yılının sonlarında kurumsal faks sunucusu konnektörümüz için XCAPI ile TE-Systems ile çalıştık. Birinci sınıf tanılama ve izleme özelliklerine sahip, güvenilir, zengin özelliklere sahip bir teknoloji setine ihtiyacımız vardı. BNS, XCAPI'yi 2015'in sonlarından Mart 2016'ya kadar değerlendirdi ve test etti, özel ihtiyaçlarımızı desteklemek için destek ve ürün güncellemelerinin seviyesinden çok memnun kaldık. Nihayet Nisan 2016'da Almanya'da TE-Systems ile tanıştık, TE-Systems ile ortaklığımız şimdi müşterilerimize Exchange ve Office 365 için ödüllü kurumsal faks sunucusu konektörümüz ile sağlam bir IP üzerinden Faks teknolojileri seti sağlıyor. 

Laurence Buchanan, BNS Group Avustralya CEO'su
 


 Saf Yazılım Çözümü

XCAPI, CAPI 2.0 uygulamaları için saf bir yazılım çözümüdür ve donanım olmadan klasik bir ISDN kartının tüm performans özelliklerini sunar.

 Sanallaştırma

VoIP bağlamında sanallaştırma ancak XCAPI gibi bir yazılım çözümü ile mümkündür. Küme senaryoları daha kolay planlanabilir ve uygulanabilir. İşletme ve bakım daha az maliyetlidir.

 Performans Özellikleri

XCAPI, VoIP dünyasına arayüzünüz için eksiksiz bir çözümdür. Çok sayıda destekler IP altyapı özellikleri. Bazı eksik özellikler XCAPI tarafından simüle edilebilir ve bunları uygulama için de kullanılabilir hale getirir.

 H.323 ve SIP ile uyumlu

Çözüm, piyasada en yaygın kullanılan standartları destekler. Bu, XCAPI'nin tüm üreticilerin H.323 ve SIP uyumlu terminalleri ve gateway ile uyumludur. Buna ek olarak, XCAPI tarafından kullanılan tescilli özellikleri kullanır. En yaygın çözümler.

 Ölçeklenebilirlik

XCAPI, tüm uygulama alanları için ideal bir ortaktır. 2 ile 500 arasında kanal kullanılabilir Aynı anda. Farklı codec bileşenleri veya özellikler şunları yapabilir seçenek olarak lisanslanmalıdır.

 T.38'den G.711'e faks geri dönüşü

Farklı altyapılar farklı yapılandırmalara ihtiyaç duyar. XCAPI, faks da dahil olmak üzere çok sayıda yapılandırma seçeneği sunar. Bir ağ geçidi T.38 protokolünü desteklemez, faks geri dönüş özelliği otomatik olarak G.711'e geçer (faks geçmek).

 Güvenilirlik

Olağanüstü güvenilirlik, kararlılık ve kullanılabilirlik şirketlerin sahip olduğu en önemli niteliklerdir iletişimlerinden talep eder. XCAPI, bunları tam olarak karşılamak için çok sayıda referans sağlar her gün talep ediyor.

 Güvenlik

XCAPI ile ilgili herhangi bir risk almayacaksınız. veri aktarımınızın güvenliği. Ses için ve faks iletişimi XCAPI, TLS ve SRTP'yi destekler, herhangi bir gizli dinleme girişimini engellemek veya işleme.

 Açık Arayüzler

CAPI 2.0 açık bir arayüzdür ve ücretsiz olarak kullanılabilir herkese. ETSI (Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü), CAPI 2.0'ı şu şekilde benimsemiştir: standart ETC 300 325 (Profie B). TE-SYSTEMS, XCAPI'nin kendi uygulamanıza basit ve hızlı bir şekilde entegrasyonunu sağlayan bir SDK sunar.


Performans Özellikleri

 

Listelenen işlevler, XCAPI'nin olağanüstü performans aralığı hakkında bir fikir verir - kendiniz bir göz atın
:


Genel

 

 

  • SIP

 

  • H.323 (İngilizce)

 

  • IP üzerinden QSIG

 

  • Konferans

 

  • Ses bağlantı noktalarının entegrasyonu (isteğe bağlı)

 

  • Çoklu kontrolör özelliği

 

  • Yüksek kullanılabilirlik

 

  • Hizmet kalitesi

 

  • DTMF bant/çıkış bandı

 

  • V.23 modem

 

  • MAC adresi üzerinden lisanslama

 

  • WMI / SNMP

 

  • IPv4, IPv6

 

  • Kanal yoğunluğu 2-500

 

  • Sanal ortamlarda kullanın
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın