Türkçe
English
Azerbaycan
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Sintel 1989 yılında kurulmuştur. Fransa, İtalya ve Afrika'da faaliyet gösteren Sintel, 2007 yılında Türkiye şubesini açarak, Türkiye'de Sintel Bilişim Distribütör AŞ olarak faalliyetlerine başlamıştır. Çok kısa sürede sektörün önde gelen markalarının yazılım ve donanım distribütörü olmuştur. 2020 yılında Sintel Bilişim AŞ, telekom operatörlerine ve firmalara yazılım ve altyapı hizmeti veren Eurotel Bilgi ve İletişim Sistemleri AŞ (kuruluş yılı: 2003) tarafından 2017 yılında satın alınmıştır. Sonrasında, 2020 yılında iki firma Sintel Bilgi ve İletişim Sistemleri AŞ ismi altında birleşmiştir.

Sintel; MailStore, Altaro (HornetSecurity), Faxmax, Audiocodes, Mediatrix, XCapi, VoipMonitor, TelcoBridges, Sippy, US.Robotics, Sangoma, Dialogic markalarının Türkiye resmi distribütörüdür.

Sintel VOIP ve VOIP güvenliği üzerinde ürünler geliştirmekte, VOIP donanımları sağlamaktadır. Telekomünikasyon üzerinde uzmanlaşmıştır. STH Firmaları ve kurumlara yazılım ve altyapı desteği vermektedir. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yeni ürün ve servis arayışına devam etmektedir.

Bizi değerli kılan pazardan elde ettiğimiz bilgiler ışığında sürekli kendini geliştiren teknik ve satış ekiplerimizdir. Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde, dünyada kendini ispatlamış ürünlerin distribütörlüğünü ve desteğini yıllardır başarı ile sürdürmekteyiz.

Telekom sektöründe dışa bağımlılığı azaltmak için kendi bünyemizde birçok yerli ürün geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Yazılım ekibimiz modern uygulama ve servisler geliştirerek hem dışa bağımlılığı azaltmakta hem de müşterilerimize çağıdna uygun modern ürünler sunmaktadır.

Uzmanlaştığımız telekom sektöründe çağdaş, güvenilir, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren çalışanların eğitimine önem veren yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz. Değişen teknolojileri takiple devamlı gelişmemiz, müşteri tatminini sağlayarak, tüm ihtiyaçlara zamanında ve çözüm odaklı cevaplar üreterek, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Bayi ve müşterilerimizin, "ulaşabilecekleri en doğru, en kaliteli ve geleceğe en açık çözümü Sintel'in sağlayacağına ve Sintel'in daima yanlarında olacağına" yaşanmış tecrübeler ile emin olmasını sağlamak.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın