Türkçe
English
Azerbaycan
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Çözümlerimizle ilgili güncel gelişmelere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki yazılara gözatabilirsiniz
Let's Encrypt Sertifikalarıyla Otomatik TLS Şifrelemesi
Üç hafta önce MailStore Server 12'nin piyasaya sürüldüğünü duyurduğumuzda, bir yeniliğin özellikle dikkate değer olduğunu hissettik, yani Aktarım Katmanı Güvenliği şifrelemesi (TLS şifrelemesi) için dijital sertifikalar sunan bağımsız sertifika yetkilisi Let's Encrypt tarafından sağlanan dijital sertifikaların otomatik desteği) ücretsizdir. Bu hizmetle, müşterilere güvenli ve emniyetli bir ortam oluşturabilmeleri için resmi, güvenilir sertifikaları otomatik olarak almaları ve yenilemeleri için basit ve etkili bir yol sunuyoruz.
Birçok Yol Roma'ya Çıkıyor, MailStore Arşivine Erişim
MailStore'da Teknik Destek Mühendisi olan Ronny Janssen, "MailStore Server'ın satın alınmasının ardından, daha önce olmasa da, BT yöneticileri, kullanıcılarının e-posta arşivine nasıl erişeceklerini bilmek isteyeceklerdir" diye açıklıyor. "Yazılımımız tarafından sağlanan çeşitli seçenekler arasından, gereksinimlere en uygun erişim yolunu seçme meselesidir." Şirketlere, kullanıcılar tarafından yüksek kabul gören sorunsuz bir e-posta arşivleme çözümünün uygulanmasında mümkün olan en iyi desteği sağlamak için MailStore Server, e-posta arşivine erişmek için aşağıdaki seçenekleri sunar:
Admin'ler, TLS Şifrelemesi kullanarak E-posta Arşivlerine daha Güvenli Mobil Erişimin keyfini çıkarıyor
Hem küçük hem de orta ölçekli işletmelerdeki yöneticiler, kullanıcılarına hizmetlerine ve verilerine her zaman ve her yerden erişim sağlama zorluğuyla her zamankinden daha fazla karşı karşıyadır. VPN'ler, karmaşıklıklarına rağmen bunu yönetmek için tercih edilen yöntem olsa da, evrensel erişimin sağlanması, akıllı telefonların kabulü ve bunun sonucunda ortaya çıkan 'Kendi Cihazını Getir' (BYOD) trendi nedeniyle yöneticiler için çok daha karmaşık bir görev haline geldi. Aynı zamanda, daha da fazla çözüm, istemci tarafında platform bağımsızlığının avantajlarının yanı sıra hizmet sağlamada yöneticiler için daha düşük gereksinimler gerektiren uygun Web tabanlı erişim sunar.
IMF E-posta Hesaplarını Bozan Siber Saldırı Ortaya Çıktı
Uluslararası Para Fonu, 11 IMF e-posta hesabının bozulduğu bir siber saldırıya uğradığını açıkladı
FBI, siber suç kayıplarının 2023'te 12,5 milyar doları aştığını duyurdu!
FBI, 2023'te 880.000 siber suç şikayeti aldı ve toplam kayıp, 2022'ye göre %22 artışla 12,5 milyar dolardan fazla oldu
MailStore Web Erişimi - Tarayıcı Üzerinden Platformdan Bağımsız Arşiv Erişimi
Öne Çıkan Özellikler: MailStore Web Erişimi – Tarayıcı Üzerinden Platformdan Bağımsız Arşiv Erişimi Kişisel bir e-posta arşivine erişim kolaylığı, profesyonel bir e-posta arşivleme çözümü seçerken herhangi bir kullanıcı için en önemli kriterlerden biridir. Çünkü günün sonunda bir arşivi verimli bir şekilde kullanabilmek hatırı sayılır bir katma değer sağlıyor.
MailStore KOBİ'ler için Gelişmiş BT Güvenliği
MailStore Güvenliğe Göz Kulak Oluyor: KOBİ'ler için Gelişmiş BT Güvenliği Hacker saldırıları Alman Federal Meclisi'ni hedef aldı ve şirketler dijital ekonomik casusluk ve veri hırsızlığı tehditleriyle karşı karşıya: Bunlar alarm için gerçek nedenlerdir.
MailStore Outlook Eklentisi Dağıtımı
Bir MailStore Server kurulumu, yazılım dağıtımı kullanılarak istemci makinelere yüklenebilen bir Windows Installer paketi (MSI) olarak MailStore Outlook Eklentisini içerir.
MailStore Outlook Eklentisini Kullanma İpuçları
Blog serimizde Teknik İpuçları, uzmanlığımızı ilgili taraflar, müşteriler ve ortaklarla paylaşmak istiyoruz, böylece herkes MailStore Server'dan en iyi şekilde yararlanıyor.
MailStore Server Yedekleme Oluşturma
Teknik İpuçları blog serimizde, tüm ilgili taraflara, müşterilere ve ortaklara seçilen ürün özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi vermek ve bunların MailStore Server'da nasıl kullanılabileceğini göstermek istiyoruz.
E-posta arşivleme ve GDPR
25 Mayıs 2018'den bu yana Avrupa veri korumasının geleceği başladı: Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) Avrupa Birliği'nde yürürlükte!
MailStore Server'da Gelişmiş Arama İşlevi
Teknik İpuçları blog serimizde, tüm ilgili taraflara, müşterilere ve iş ortaklarına seçilen ürün özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi vermek istiyoruz. Size göstermek üzere olduğumuz video, bazı kısa arka plan bilgileri sağlamanın yanı sıra, ürün özelliklerinin anlaşılması kolay bir şekilde gösterildiği kısa bir canlı demo da içeriyor.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın