Türkçe
English
Azerbaycan
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Çözümlerimizle ilgili güncel gelişmelere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki yazılara gözatabilirsiniz
e-Keşif Süreçleri ve İş E-postaları Hakkında Bilmeniz Gerekenler
eKeşif" teriminin ne anlama geldiğini ve eKeşif sürecinin hangi adımları içerdiğini hiç merak ettiniz mi? Bu blog yazısı, e-Keşif süreçleri ile işle ilgili e-posta yönetimi arasındaki bağlantıya odaklanmaktadır ve amaç, ülkeye özgü bir bağlamdan ziyade genel bir bağlam oluşturmaktır.
MailStore'da Saklama Politikaları
2018 yılı 25 Mayıs'ta GDPR AB'de yürürlüğe girdi. Bu yeni mevzuat ışığında, müşteriler yazılımımızın Sürüm 11'inin bir özelliğini oldukça ilginç bulacaklar: bireysel olarak tanımlanabilen saklama politikaları.
E-posta Arşivleme, İş Sürekliliğinin Önemli Bir Bileşeni
Son yıllarda, şirket içi iş süreçlerinin dijitalleşmesi ile birlikte küreselleşen ekonomilerde artan kurumsal dijital ağ, elektronik biçimde tutulan iş açısından kritik bilgilerde keskin bir artışa yol açmıştır. Bu veriler şirket içinde şirketin kendi sistemlerinde (şirket içi) ve bulut hizmetlerinde (özel veya genel bulutlar) depolanabilir.
Otomatik E-Posta Arşivleme
Teknik İpuçları blog serimizde, ilgili tarafları, müşterileri ve ortakları MailStore Server ile yapılacak çeşitli konularda aydınlatmak istiyoruz. Bu Teknik İpucunda, arşivleme sürecini otomatikleştirmek için kullanabileceğiniz seçenekleri ve nasıl kurulacağını göstereceğiz.
Entegre Depolama Teknolojisi
MailStore Server'ın çekirdeği, herhangi bir harici veritabanı yazılımı gerektirmeyen ve kurulum tamamlandıktan hemen sonra kullanılabilen son derece gelişmiş bir depolama teknolojisinden oluşur. Bu temelde, tek bir MailStore Sunucusu kurulumu, hızla büyüyen bir e-posta hacmini yıllar boyunca hem verimli hem de kolay bir şekilde yönetebilir. MailStore Server'ı önemli ölçüde daha fazla sayıda kullanıcıyla kullanmak istiyorsanız, bireysel senaryonuzu tartışmak için teknik destek ekibimizle iletişime geçmenizi öneririz.
E-posta Arşivleme ve Yedeklemeler - Kritik Farklar
Microsoft Teams gibi bulut tabanlı, entegre iletişim ortamları dijital işbirliği açısından giderek daha popüler hale gelse de, e-posta dünyanın dört bir yanındaki şirketler için en önemli iletişim aracı olmaya devam ediyor. statista.com'e göre, gönderilen ve alınan e-postaların hacmi 2025 yılına kadar tahmini 376 milyara yükselecek. Ve e-postalarınızın, korunması ve uzun vadede kullanılabilir durumda tutulması gereken iş açısından kritik veriler içerebileceğini her zaman aklınızda tutuyor musunuz?
IMAP aracılığıyla e-posta arşivine güvenli erişim
E-posta arşivine son kullanıcı erişimi, üretkenliği ve kullanıcı deneyimini büyük ölçüde artırdığı için her e-posta arşivleme çözümünün kritik bir özelliğidir. MailStore Server ve MailStore Servis Sağlayıcı Sürümü, popüler Outlook Eklentisini, duyarlı Web Erişimini, MailStore İstemcisini ve arşiv erişimi için ek, dördüncü bir seçenek sunar: MailStore Server'a entegre edilmiş IMAP sunucusu.
MailStore Web Erişimi - Tarayıcı Üzerinden Platformdan Bağımsız Arşiv Erişimi
Kişisel bir e-posta arşivine erişim kolaylığı, profesyonel bir e-posta arşivleme çözümü seçerken herhangi bir kullanıcı için en önemli kriterlerden biridir. Çünkü günün sonunda bir arşivi verimli bir şekilde kullanabilmek hatırı sayılır bir katma değer sağlıyor. E-postaları aramak, bulmak ve geri yüklemek için hızlı, esnek seçenekler, kullanıcı kabulünü teşvik etmek söz konusu olduğunda temel özelliklerdir.
MailStore Outlook Eklentisi, E-posta Arşivinize Erişmenin En Yaygın Yöntemi
Outlook Eklentisi, kullanıcıların MailStore Server'daki e-posta arşivlerine erişebilecekleri en popüler yöntemdir. MailStore'un nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak, diğer seçenekler arasında Web Erişimi, tümleşik IMAP sunucusu ve MailStore İstemcisi bulunur.
Hızlı Arama Erişimi
Kullanıcılar farklı yöntemler kullanarak arşive erişebilir ve inanılmaz derecede güçlü bir tam metin araması kullanarak e-postalara hızlı bir şekilde göz atabilir.
Teknik İpuçları, Yeni MailStore Server Müşterileri için Microsoft 365 E-postalarını Arşivleme
Tüm ilgili tarafları, müşterileri ve iş ortaklarını MailStore Server ile ilgili ürün özellikleri ve kullanıcı senaryoları hakkında bilgilendirmek için blog serimizi Teknik İpuçları oluşturduk. Ekteki video formatı adım adım talimatlar sağlar. Bu Teknik İpuçları Mini Serisinde, e-postalarınızı nasıl arşivleyeceğiniz konusunda size faydalı ipuçları vermek istiyoruz. Microsoft 365 (İngilizce)1 yeni bir MailStore Server müşterisi olarak.
Arşivlemeyi Microsoft Exchange Server'dan Microsoft 365'e Değiştirme
Bu makalede, e-posta ortamını yerel bir Microsoft Exchange kurulumundan Microsoft 365'e geçirirken MailStore Server'da gereken değişiklikler gösterilmektedir. Teknik İpucu videomuz genel bir bakış sağlar. Gerçek adımların, mevcut yapılandırmaya bağlı olarak videoda gösterilenlerden farklı olabileceğini lütfen unutmayın.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın