Türkçe
English
Azerbaycan
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Çözümlerimizle ilgili güncel gelişmelere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki yazılara gözatabilirsiniz
E-postalarınızı Taşımak yerine arşivleyin
BT yöneticilerinin "e-posta geçişi" sorununu ele almaları gereken çeşitli senaryolar vardır. E-posta sunucusunun değişmesi veya kendi e-posta sunucusuna sahip olmayan şirketler söz konusu olduğunda, e-posta sağlayıcısının değişmesi, e-posta geçişinin veya "aktarımının" kaçınılmaz görünmesine neden olabilir. BT yöneticileri, geçiş aracı olarak kullanmayı düşündükleri araçlar için internet araştırması yaparken genellikle MailStore Server ile karşılaşırlar. Aşağıdaki blogda, bunun neden mantıklı olmadığını ve bunun yerine önereceğimiz alternatifi açıklıyoruz.
MailStore Server ve Office 365 / Microsoft 365 birlikte neden mantıklı?
Microsoft Office 365 yükselişte ve iş kullanıcılarının sayısı her geçen gün artıyor. MailStore'da, giderek artan sayıda müşterinin Redmond, ABD'den BT devinin bulut tabanlı uygulamasına geçtiğini fark ettik. Bu eğilim, Exchange Server 2010, Windows Server 2008 ve Windows Small Business Server 2011 desteğinin 2020'de sona ereceği bilgisiyle de destekleniyor. Ancak MailStore'u diğer şirket içi e-posta sunucularıyla birlikte kullanan müşteriler, MailStore Server çözümümüzün Office 365 ile kullanılıp kullanılamayacağını da merak ediyor. Basit cevap, yankılanan bir "evet, yapabilir!". MailStore Server'ı Office 365 ile çalıştırabilir ve profesyonel bir e-posta yönetim sistemi içinde e-posta arşivleme açısından yazılımımızın sağladığı tüm avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz! Ve MailStore Server'ı kullanmaya devam etmeyi değerli kılan başka yönler de var.
MailStore v13, Bulut Hizmetleri ve Modern Kimlik Doğrulama için Geliştirilmiş Destek
Diğer birçok şirket gibi, MailStore ekibi de yılın ilk yarısında birkaç hafta evden çalışarak bu süreçte arşivleme çözümlerimizi özenle geliştirdi. Ekibin başarısı, şimdi size sunmak istediğimiz MailStore Sürüm 13'ün bugünkü sürümüyle vurgulanıyor.
Exchange Server 2010 Destek Sonu, Seçenekleriniz Nelerdir?
Exchange Server 2010 desteği (ve dolayısıyla kullanımınız) 2020 yılı sona erdiğinden, nereye, nasıl ve neye geçiş yapacağınızı planlamak için kalan zamanınızdan yararlanmanız gerekir.
Mevcut MailStore Server Müşterilerini Microsoft Exchange Server'dan Microsoft 365'e Taşıma
Teknik İpuçları blog serimizde, ilgili tarafları, müşterileri ve ortakları MailStore Server ile ilgili çeşitli konular hakkında aydınlatmak istiyoruz. Ekteki video, pratik, adım adım talimatlar sağlar. Bu Teknik İpucu'nda, mevcut bir MailStore Server müşterisi olarak, Microsoft Exchange Server'dan Microsoft 365'e geçiş yaptığınızda e-posta arşivinizi nasıl yanınızda götürebileceğinize dair değerli ipuçları ve talimatlar sunuyoruz.
Microsoft Exchange Server E-posta Arşivleme Seçeneklerinizi Göz Önünde Bulundurmanız İçin 3 Neden
İster arşivlemeniz yoksa veya yalnızca Microsoft Exchange Server'da (on-premises) yerleşik olanı kullanıyor olsanız da, arşivleme seçiminiz kuruluşa yardımcı olmaktan çok zarar veriyor olabilir.
Microsoft Exchange Server E-posta Arşivleme Seçenekleri Karşılaştırıldı
Microsoft Exchange Server kullanıyorsunuz ve e-postalarınızı güvenli ve uzun vadeli olarak arşivlemek mi istiyorsunuz? İşletmeniz için en uygun arşivleme çözümünü bulun. Şunları bekleyebilirsiniz: Microsoft Exchange arşivleme seçeneklerine genel bakış Arşivleme yöntemlerinin yedi kritere göre karşılaştırılması Exchange Server ile e-posta arşivleme konusunda uzman bilgisi
Microsoft Exchange Server için E-posta Arşivleme
Birçok kurumsal firma, e-posta yazışmaları için temel olarak Microsoft Exchange Server'ı kullanır. E-posta arşivleme yardımıyla iş açısından kritik e-posta verilerinizi nasıl verimli bir şekilde kaydedeceğinizi ve kullanacağınızı göstereceğiz.
CISA, Siber Saldırılarda Roundcube Hata İstismarı Konusunda Uyardı
CISA, Roundcube'un e-posta sunucusundaki Eylül 2023'te yamalanan bir güvenlik açığının siber saldırılarda aktif olarak kullanıldığı konusunda uyardı
Microsoft Exchange Sunucularındaki Güvenlik Zaafiyeti
28.000'den fazla Exchange sunucusu, aktif olarak istismar edilen hatalara karşı savunmasız Microsoft, aktif olarak istismar edilen bir (bug) güvenlik açığını düzeltti, ancak 28.500 Exchange sunucusu hala açıkta
Hornetsecurity 2023 Yedekleme ve Kullanılabilirlik Şampiyon Seçildi
Hornetsecurity 2023 Yedekleme ve Kullanılabilirlik Duygusal Ayak İzi Raporu'nda Şampiyon Seçildi Sınıfının En İyisi Bileşik Puanı Hornetsecurity, 9,1/10'luk kategori lideri bileşik memnuniyet puanıyla standardı belirleyerek kategorinin en iyi yarışmacısı olduğunu kanıtladı.​
Hornetsecurity, Yedekleme ve Erişilebilirlik Alanında Pazar Lideri
Hornetsecurity, Yedekleme ve Erişilebilirlik Alanında Pazar Lideri Olarak Adlandırıldı Sınıfının En İyisi Bileşik Puanı Hornetsecurity, 9.1/10'luk kategori lideri bileşik memnuniyet puanı ile ölçütü belirleyerek kategoride en iyi yarışmacı olduğunu kanıtlıyor.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın