Türkçe
English
Azerbaycan
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
365 Total Backup
Buradasınız: Anasayfa / Çözümleri̇mi̇z
365 Total Backup
365 Total Backup

Yüksek performanslı, kullanıcı dostu işlevsellik ile Microsoft 365 veri kaybını önleyin

365 Total Backup'ı kullanarak Microsoft 365 posta kutuları, Teams Sohbetleri, OneDrive İş hesapları, SharePoint belge kitaplıkları ve uç noktalar için kapsamlı bir yedekleme ve kurtarma çözümünden yararlanabilirsiniz. Kolay yapılandırması ve çok kiracılı yönetimi, şirketinizin tüm Microsoft 365 verilerini otomatik ve sorunsuz bir şekilde yedeklemenizi, yönetmenizi ve geri yüklemenizi kolaylaştırır.

 • Multi-tenancy: Tüm Microsoft 365 kuruluşlarını ve Windows uç nokta yedeklemelerini merkezi, çok kiracılı bir çevrimiçi yönetim konsolu aracılığıyla yönetin ve izleyin.
 • User-friendly backup dashboard: Yedekleme ve geri yükleme etkinliklerini, yedekleme sağlık durumunu ve son geri yükleme geçmişini merkezi olarak izleyin. Başarılı, başarısız veya uyarı yedekleme durumları, e-posta uyarıları veya günlük özet özeti için bildirimler ayarlayın.
 • Otomatik Microsoft 365 yedeklemeleri: M365 yedeklemeleri günde birkaç kez otomatik olarak gerçekleşir. Uç noktalar için yedeklemeler her 1 ila 24 saatte bir gerçekleşecek şekilde ayarlanabilir.
 • Backup of on-premise and roaming endpoints: İster ofiste ister dünyanın herhangi bir yerinde olsun, herhangi bir uç noktayı VPN'e ihtiyaç duymadan yedekleyin.
 • Endpoint backup & policies: Windows masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için ilke odaklı dosya düzeyinde yedekleme. Yedekleme dizinlerini, bulut depolamayı, sıklığı ve bekletmeyi tanımlamak için ilkeler ayarlayarak büyük Windows uç noktası grupları için ayarları yapılandırın.
 • Verileri her yerde, her zaman yedekleyin: Belirli kullanıcıları, grupları, SharePoint belge kitaplıklarını ve uç noktaları istediğiniz zaman yedekleyin.
Kullanıcıları yönetmek ve eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
 
Ekran Toplam Yedekleme
 • Tam kontrol: Kuruluş eklerken hangi kullanıcıların ve M365 öğelerinin yedekleneceğini seçin.
 • Otomatik sağlama: 365 Total Backup, oluşturulduktan sonra yedekleme listesine eklenecek yeni kullanıcıları otomatik olarak sağlamanıza olanak tanır.
 • Toplu kullanıcı yönetimi: Yedeklemeleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve aynı anda birden fazla kullanıcı için yedekleme verilerini silebilirsiniz.
 • Hesap etkinliği denetimi: Kullanıcıların posta kutularını, Teams, OneDrive ve SharePoint yedeklemelerini etkinleştirmesi veya devre dışı bırakması gibi bir dizi eylemi gözden geçirin; veri tarama etkinlikleri; ve geri yükleme istekleri. Gerekirse denetiminizi dışa aktarabilirsiniz.

Daha fazla yedekleme ve kurtarma özelliği

 • M365 versiyon oluşturma ve kurtarma: Yedeklemede bulunan dosyanın, konuşmanın veya posta kutusunun herhangi bir sürümü herhangi bir zamanda geri yüklenebilir.
 • Uç nokta (endpoint) kurtarma: Seçilen bir Windows iş istasyonundan veya dizüstü bilgisayardan tüm dosya ve klasörleri orijinal makinelerine veya bir uç nokta yönetim sunucusuna geri yükleyin.
 • Bulması kolay: Yedeklemeler, çeşitli filtreler aracılığıyla aranabilir ve göz atılabilir, bu da aramaların zorluğunu ortadan kaldırır.
 • Ayrıntılı dosya veya e-posta öğesi kurtarma: Gelişmiş arama işlevi, OneDrive hesapları, SharePoint ve uç noktalar için kurtarma için dosyaları tek tek seçmenize olanak tanır.
 • Özel saklama süreleri: Dahili politikalarınıza maksimum düzeyde uyum sağlamak için özel saklama süreleri ayarlama seçeneğiniz vardır. Bu, ISO27001 ve GDPR gibi çeşitli çerçevelere ve düzenlemelere uyulmasını sağlar.
365 Toplam Yedekleme İşlevsel Grafiği

Hornetsecurity'nin 365 Yedekleme Bulut Deposundaki verileri yedekleyin: Verileriniz Birleşik Krallık'taki veri merkezlerinde yerel olarak depolanır.

Çeşitli Microsoft 365 kaynaklarından verileri yedekleme ve geri yükleme

 

OneDrive ve SharePoint Belge Kitaplıkları

Dosyalar, iletişim ve erişim izinleri
Ekip toplantısı kayıtları dahil olmak üzere ekip kanalı konuşmaları

 

Microsoft 365 kullanıcı ve grup posta kutuları

E-postalar, takvim girişleri ve iletişim adresleri

 

Windows tabanlı kullanıcı uç noktaları

VPN gerektirmeden Windows tabanlı dizüstü ve masaüstü bilgisayarlardaki dosya ve klasörler

 

Teams Sohbetleri

Kullanıcı ve grup sohbetlerinin yanı sıra Teams Sohbetleri, toplantılar ve Ekip toplantısı kayıtları da dahil olmak üzere Ekip kanalı konuşmaları sırasında paylaşılan tüm dosyalar

365 Total Backup, Microsoft 365 posta kutularını, OneDrive hesaplarını ve SharePoint sitelerini orijinal hesaba veya aynı müşteriye ait aynı veya alternatif kuruluş içindeki başka bir hesaba geri yüklemenizi sağlar. Bunları .ZIP arşivi olarak da indirebilir ve posta kutuları olması durumunda PST olarak dışa aktarabilirsiniz. Microsoft 365 Teams Sohbetleri yeni bir Ekibe geri yüklenebilir veya HTML dosyaları olarak indirilebilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın