Türkçe
English
Azerbaycan
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Çözümleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Çözümleri̇mi̇z
Çözümleri̇mi̇z
Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz
MailStore - Mail Arşivleme Sistemi

MailStore - Mail Arşivleme Sistemi

E-posta, sadece iletişim için en önemli yollardan biri değil, aynı zamanda iş hayatının en büyük ve en değerli bilgi kaynaklarından biridir. E-posta ile gönderilen bilgiler genellikle başka bir yerde saklanmaz, sadece çalışanların posta kutularında kalır. Böylece sayısız ve hızla biriken ve her geçen gün büyüyen bir bilgi deposu oluşur. Bir şirketin başarılı olması için, bu bilgilerin uzun vadeli yedeklenmesi ve tüm çalışanlar tarafından etkin kullanımlı hale getirilmesi gereklidir.

Altaro - VM Backup

Altaro - VM Backup

Altaro VM Backup, sanal sistem yedekleme için ihtiyacınız olan güvenilirliği ve performansı güçlük veya karmaşıklık olmadan sağlamak için tasarlanmıştır,

365 Total Backup

365 Total Backup

Microsoft 365 posta kutularını, Teams'i, OneDrive'ı, SharePoint'i ve kullanıcıların uç noktalarındaki dosyaları tek bir çözümde otomatik olarak yedekleyin. Microsoft 365 bir veri koruma ürünü yerine bir iletişim sistemi olduğundan, verileri yedeklemek ve kurtarmak için yerel seçenekler içermez. Bu, kötü amaçlı yazılım, insan hatası, kötü niyetli kullanıcılar veya sistem arızalarından kaynaklanan her türlü Microsoft 365 veri kaybına karşı kendisini korumaktan Microsoft'un değil şirketin sorumlu olduğu anlamına gelir.

365 Permission Manager

365 Permission Manager

Microsoft 365 için "GRC - Governance, Risk, and Compliance" hizmetimizle (Yönetişim, Risk ve Uyumluluk) uyumluluğunuzu artırın. Kullanımı kolay GRC hizmetimizle Microsoft 365 izinlerini zahmetsizce yönetin, uyumluluk ilkelerini uygulayın ve ihlalleri izleyin. Yönetici görevlerini çocuk oyuncağı haline getirin!

Webroot

Webroot

Webroot ile daha akıllı ve daha basit veri güvenliği Uç noktalar (Endpoints), ağlar ve son kullanıcılar için tahmine dayalı tehdit istihbaratı ile desteklenen, küçük işletmeler ve MSP'ler düşünülerek tasarlanmış yeni nesil korumayı keşfedin.

FaxMax - Faks Sistemi

FaxMax - Faks Sistemi

Tüm faks işlemlerinizi internet ortamına alabilmeniz için geliştirilmiştir. İster bir numaraya, isterseniz 1000 numaraya faks gönderin. Gelen fakslarınızı size e-posta ile bildirelim. Kağıt derdi yok, erişim derdi yok! İster PC'nizden ister mobil cihazlardan faks alın ve gönderin.

XCapi - VoiceOver IP (VoIP) & FaxOver IP (FoIP)

XCapi - VoiceOver IP (VoIP) & FaxOver IP (FoIP)

IP üzerinden Ses (VoIP) aracılığıyla Birleşik İletişim (UC), bilgi çağında kurumsal iletişimi daha hızlı, odaklanmış, net bir şekilde yapılandırılmış ve dolayısıyla daha uygun maliyetli hale getirmek için muhtemelen en büyük potansiyeli sunar.

US.Robotics - FaxModem - FaksModem - Modem

US.Robotics - FaxModem - FaksModem - Modem

USR veri aktarımı, uzaktan yönetim, geniş bant yedekleme, satış noktası, makineden makineye (M2M), IoT (Nesnelerin İnterneti) işlevleri için ekipman sağlayarak başarılı işletmeleri destekleme geleneğini sürdürmeye çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın